List of Plushies: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{|class="wikitable sortable" | {|class="wikitable sortable" | ||
!data-sort-type="date"| Name !! Species | !data-sort-type="date"| Name !! Species !! data-sort-type="number"| Appeared First !! Height (cm) !! Country !! Picture | ||
|- | |- | ||
| [[Tijgertje]] || [[Tiger]] | | [[Tijgertje]] || [[Tiger]] || 4 June 2007 || TBA || [[File:Tigerium Flag.png|30px]] [[Tigerium]] || [[File:Tijgertje.jpg|frameless|thumb]] | ||
|- | |- | ||
| [[Junior]] || [[Leopard]] | | [[Junior]] || [[Leopard]] || 11 July 2006 || TBA || [[File:Juniorwood Flag.png|30px]] [[Juniorwood]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | ||
|- | |- | ||
| [[Charmey]] || [[Tiger]] | | [[Charmey]] || [[Tiger]] || 13 October 2025 || TBA || [[File:Tigerium Flag.png|30px]] [[Tigerium]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | ||
|- | |- | ||
| [[Nero]] || [[Latiger]] | | [[Nero]] || [[Latiger]] || 14 October 2025 || TBA || [[File:Tigerium Flag.png|30px]] [[Tigerium]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | ||
|- | |- | ||
| [[Richy]] || [[Grat]] | | [[Richy]] || [[Grat]] || 28 October 2025 || TBA || [[File:Gratinate Flag.png|30px]] [[Gratinate]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | ||
|- | |- | ||
| [[Tibby]] || [[Tiger]] | | [[Tibby]] || [[Tiger]] || 28 October 2025 || TBA || [[File:Tigerium Flag.png|30px]] [[Tigerium]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | ||
|- | |- | ||
| [[Beertje Crystal]] || [[ | | [[Beertje Crystal]] || [[Sibear]] || 29 October 2025 || TBA || [[File:Sibearian Federation Flag.png|30px]] [[Sibearian Federation]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | ||
|- | |||
| [[Beerdmans]] || [[Bear]] || 30 October 2025 || TBA || [[File:Beardom Symbol.png|30px]] [[Beardom]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Berend of Habsclaw]] || [[Bear]] || 30 October 2025 || TBA || [[File:Beardom Symbol.png|30px]] [[Beardom]] || [[File:Berend of Habsclaw Official Portrait 2025.jpg|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Beerinnetje of Habsclaw]] || [[Bear]] || 30 October 2025 || TBA || [[File:Beardom Symbol.png|30px]] [[Beardom]] || [[File:Beerinnetje of Habsclaw Official Portrait 2025.jpg|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Beertje Omtzigt]] || [[Bon Bear]] || 30 October 2025 || TBA || [[File:Beardom Symbol.png|30px]] [[Beardom]] || [[File:Beertje Omtzigt Official Portrait 2025.jpg|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Leo of Orleons]] || [[Asmane]] || 30 October 2025 || TBA || [[File:Royalist Lionarchy Flag.png|30px]] [[Lionarchy]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Goros]] || [[Gorilla]] || 30 October 2025 || TBA || [[File:No Image Available.png|30px]] [[Royal Primate]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Neushoorntje]] || [[Rhinoceros]] || 30 October 2025 || TBA || [[File:Gray Triumvirate Logo.png|30px]] [[Gray Triumvirate]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Nijlpaardje]] || [[Hippopotamus]] || 30 October 2025 || TBA || [[File:Gray Triumvirate Logo.png|30px]] [[Gray Triumvirate]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Kelgrish]] || [[Grat]] || 30 October 2025 || TBA || [[File:Gratinate Flag.png|30px]] [[Gratinate]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Beertje Bikkel]] || [[Brown Bear]] || 30 October 2025 || TBA || [[File:Beardom Symbol.png|30px]] [[Beardom]] || [[File:Beertje Bikkel Official Portrait 2025.jpg|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Lodewijk]] || [[Brown Bear]] || 30 October 2025 || TBA || [[File:Beardom Symbol.png|30px]] [[Beardom]] || [[File:Lodewijk Official Portrait 2025.jpg|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Saber]] || [[Tiger]] || 30 October 2025 || TBA || [[File:Tigerium Flag.png|30px]] [[Tigerium]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Pigzel]] || [[Pig]] || 30 October 2025 || TBA || [[File:Pigtopia Flag.png|30px]] [[Pigtopia]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Pigvel]] || [[Pig]] || 30 October 2025 || TBA || [[File:Pigtopia Flag.png|30px]] [[Pigtopia]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Konijntje]] || [[Bunny]] || 30 October 2025 || TBA || [[File:Hopstate Flag.png|30px]] [[Hopstate]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Kangaroetje]] || [[Kangaroo]] || 30 October 2025 || TBA || [[File:Hopstate Flag.png|30px]] [[Hopstate]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Beer]] || [[Brown Bear]] || 30 October 2025 || TBA || [[File:Beardom Symbol.png|30px]] [[Beardom]] || [[File:Beer Official Portrait 2025.jpg|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Beer Furtoen]] || [[Brown Bear]] || 6 November 2025 || TBA || [[File:Beardom Symbol.png|30px]] [[Beardom]] || [[File:Beer Furtoen Official Portrait 2025.jpg|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Igor]] || [[Sibear]] || 6 November 2025 || TBA || [[File:Beardom Symbol.png|30px]] [[Beardom]] || [[File:Igor Official Portrait 2025.jpg|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Slasher]] || [[Sibear]] || 6 November 2025 || TBA || [[File:Sibearian Federation Flag.png|30px]] [[Sibearian Federation]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Pierre]] || [[Sibear]] || 6 November 2025 || TBA || [[File:Sibearian Federation Flag.png|30px]] [[Sibearian Federation]] || [[File:Pierre Official Portrait 2025.jpg|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Beertje Nan]] || [[Bear]] || 6 November 2025 || TBA || [[File:Beardom Symbol.png|30px]] [[Beardom]] || [[File:Beertje Nan Official Portrait 2025.jpg|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Pandaatje]] || [[Panda]] || 6 November 2025 || TBA || [[File:Beardom Symbol.png|30px]] [[Beardom]] || [[File:Pandaatje Official Portrait 2025.jpg|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Hazelnaro]] || [[Maple Bear]] || 6 November 2025 || TBA || [[File:Beardom Symbol.png|30px]] [[Beardom]] || [[File:Hazelnaro Official Portrait 2025.jpg|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Theo van Beer]] || [[Pure Bear]] || 6 November 2025 || TBA || [[File:Beardom Symbol.png|30px]] [[Beardom]] || [[File:Theo van Beer Official Portrait 2025.jpg|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Puurbeer]] || [[Pure Bear]] || 6 November 2025 || TBA || [[File:Beardom Symbol.png|30px]] [[Beardom]] || [[File:Puurbeer Official Portrait 2025.jpg|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Beertje Vink]] || [[Bon Bear]] || 6 November 2025 || TBA || [[File:Beardom Symbol.png|30px]] [[Beardom]] || [[File:Beertje Vink Official Portrait 2025.jpg|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Beertje Beek]] || [[Bon Bear]] || 6 November 2025 || TBA || [[File:Beardom Symbol.png|30px]] [[Beardom]] || [[File:Beertje Beek Official Portrait 2025.jpg|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Boris]] || [[Brown Bear]] || 6 November 2025 || TBA || [[File:Beardom Symbol.png|30px]] [[Beardom]] || [[File:Boris Official Portrait 2025.jpg|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Rasher]] || [[Bon Bear]] || 6 November 2025 || TBA || [[File:Beardom Symbol.png|30px]] [[Beardom]] || [[File:Rasher Official Portrait 2025.jpg|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Bamboo]] || [[Panda]] || 6 November 2025 || TBA || [[File:Beardom Symbol.png|30px]] [[Beardom]] || [[File:Bamboo Official Portrait 2025.jpg|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Rowen]] || [[Panda]] || 6 November 2025 || TBA || [[File:Beardom Symbol.png|30px]] [[Beardom]] || [[File:Rowen Official Portrait 2025.jpg|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Charles]] || [[Giraffe]] || 6 November 2025 || TBA || [[File:No Image Available.png|30px]] [[United Neckdom]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[George]] || [[Giraffe]] || 6 November 2025 || TBA || [[File:No Image Available.png|30px]] [[United Neckdom]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Mango]] || [[Orangutan]] || 6 November 2025 || TBA || [[File:Banania Flag.png|30px]] [[Banania]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Olifant]] || [[Elephant]] || 6 November 2025 || TBA || [[File:Gray Triumvirate Logo.png|30px]] [[Gray Triumvirate]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Hippo]] || [[Hippopotamus]] || 6 November 2025 || TBA || [[File:Gray Triumvirate Logo.png|30px]] [[Gray Triumvirate]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Putibeer]] || [[Sibear]] || 18 November 2025 || TBA || [[File:Sibearian Federation Flag.png|30px]] [[Sibearian Federation]] || [[File:Putibeer Official Portrait 2025.jpg|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Utrecht Konijn]] || [[Bunny]] || 22 November 2025 || TBA || [[File:Hopstate Flag.png|30px]] [[Hopstate]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Knorrey]] || [[Pig]] || 5 December 2025 || TBA || [[File:Pigtopia Flag.png|30px]] [[Hopstate]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Siberius II]] || [[White Tiger]] || 5 December 2025 || TBA || [[File:Tigerium Flag.png|30px]] [[Tigerium]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Titania]] || [[Tiger]] || 5 December 2025 || TBA || [[File:Tigerium Flag.png|30px]] [[Tigerium]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Roze Beer]] || [[Bear]] || 5 December 2025 || TBA || [[File:Beardom Symbol.png|30px]] [[Beardom]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Tygar]] || [[Tiger]] || 5 December 2025 || TBA || [[File:Tigerium Flag.png|30px]] [[Tigerium]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Elefas]] || [[Elephant]] || 5 December 2025 || TBA || [[File:Gray Triumvirate Logo.png|30px]] [[Gray Triumvirate]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Bolsolina]] || [[Cheetah]] || 5 December 2025 || TBA || [[File:Tigerium Flag.png|30px]] [[Tigerium]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Salah]] || [[Solarite]] || 5 December 2025 || TBA || [[File:Royalist Lionarchy Flag.png|30px]] [[Lionarchy]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Hassan]] || [[Solarite]] || 5 December 2025 || TBA || [[File:Royalist Lionarchy Flag.png|30px]] [[Lionarchy]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | |||
|- | |||
| [[Sir Barking]] || [[Bunny]] || 5 December 2025 || TBA || [[File:Tigerium Flag.png|30px]] [[Tigerium]] || [[File:No Image Available.png|frameless|thumb]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||